Výroční členská schůze Ski klubu Pelhřimov

V pátek 27.11.2009 se uskutečnila Výroční členská schůze Ski klubu Pelhřimov. V zasedací místnosti sportovního areálu se sešli členové Ski klubu, kteří si nejprve vyslechli návrh programu schůze, který byl členy schválen. Členové výboru pak postupně přednesli zprávu o činnosti Ski klubu za minulou sezónu, zprávu o hospodaření, o závodní činnosti a kalendář akcí pro nadcházející sezónu.
   Pro zimní sezónu 2009-2010 je pro členy Ski klubu připravena řada výhod - sleva na jízdném na sjezdovce Křemešník a Luka nad Jihlavou, zvýhodněná cena zájezdů, slevy na servis lyží a nákup zboží ve vybraných obchodech. Nárok na tyto výhody má po zaplacení členského příspěvku každý člen Ski klubu.

Na závěr proběhla podnětná diskuze všech přítomných členů. Řada návrhů se týkala dalších možných akcí pořádaných Ski klubem (kombinované zájezdy - sjezdové lyžování a běžky, zájezd s lyžařským výcvikem pro rodiče a děti, letní zájezdy spojené s turistikou nebo cykloturistikou, testování lyží ap.).

Běh na Fajtově kopci

V rámci letní přípravy na nadcházející lyžařskou sezónu se v sobotu 10.10.2009 uskutečnil běh v areálu Fajtova kopce u Velkého Meziříčí. Závody uspořádal Ski Klub Velké Meziříčí. Závodů se zúčastnili i dva členové našeho Ski klubu. V kategorii starších žáků (trať 1500m) na druhém místě doběhl Radek Štěpánek a v kategorii mužů (trať 1800m) se stal vítězem náš nejúspěšnější závodník Jan Mikolášek. Několik fotek ze závodu naleznete ve fotogalerii.

není