ALPSKÉ DISCIPLÍNY

Příprava našich závodníků se vydařila.

Anna Mikolášková a Petr Velíšek strávili společně týden na ledovci Pitztal. Naplánovány byly tréninky obřího slalomu a slalomu. Nadmořská výška 3200m prověřila jejich fyzickou kondici, kterou se snažili nabrat v letních měsících. Počasí se vydařilo. Měřené časy při tréninkových jízdách naznačovaly, že oba naši reprezentanti udělali ve svých výkonech značný posun.

Foto  zde

Lyžařská škola a volné lyžování členů Ski klubu!

Ve středu 15.1.2014 zahajujeme výuku v lyžařské škole pořádané Ski klubem Pelhřimov. Výcvik bude probíhat na sjezdovce Křemešník každou středu od 18:00 hod do 19:00 hod. V tomto čase je svah uzavřen pro veřejnost a je plně k dispozici pro naše lyžaře. Výuky se může zúčstnit kterýkoliv člen Ski klubu po předložení oddílové průkazky,která bude předána obsluze vleku. Výuka je pro členy zdarma!

V čase od 19:00 hod do 20:00 hod bude svah rezervován pro volné lyžování členům Ski klubu (opět zdarma po předložení oddílové průkazky).

POZOR! Pro účastníky výuky je sraz v 17:45hod u dolní stanice vleku tak, aby výuka mohla začít přesně v 18hod a bylo možné využít celou hodinu k výuce.

Termínový kalendář LPV 2013/14 – zimní část

V sobotu 18. ledna 2014 pokračuje další ročník Lyžařského poháru Vysočiny 2013/14 zimními závody.Jako první je naplánován závod v obřím slalomu v tréninkovém středisku Jalovec u Číchova.

Sjezdová část:
Termín Závod Místo Pořadatel
So 18. 1. 2014 Memoriál M. Žďárského TS Jalovec SK SHS Třebíč a SK SKI Třebíč
So 23. 2. 2014 Pohárový závod  Ski areál Hlinsko Ski klub Hlinsko
So 1. 3. 2014 Pohárový závod Jihlava - Šacberk HB SKI Team
Ne 2. 3. 2014 Pohárový závod Fajtův kopec Ski klub Vel. Meziříčí
Ne 16. 3. 2014 Finálový závod Harusův kopec SK Nové Město na Moravě
Běžecká část:
Termín Závod Místo Pořadatel
Ne 9. 2. 2014 Pohárový závod Dobronín  SK Nové Město na Moravě

Ski karty pro letošní sezónu jsou připraveny!!

Pro letošní lyžařskou sezónu jsme opět zajistili zvýhodněné jízdné pro členy Skiklubu na sjezdovky Křemešník a Luka nad Jihlavou. K dispozici jsou 400b karty pro dospělé a 400b karty pro děti a seniory (děti do 125cm, senioři od 60let).  K zvýhodněné ceně je potřeba ještě připočítat zálohu 50,-Kč. Záloha bude vrácena přímo v pokladně po vrácení prázdné karty. Na sjezdovce Křemešník se za jednu jízdu odečítá 6 bodů a na sjezdovce Luka nad Jihlavou je to 10 bodů za lanovku a 5 bodů za kotvu.

Cyklodresy Ski klub Pelhřimov!!

Jak možná víte, snažíme se rozšířit naši činnost i na letní měsíce. Oblíbenou sportovní činností je i cyklistika, kterou chceme mezi svými členy podpořit. Podařilo se nám zajistit výrobu cyklodresů v barvách Ski klubu. V návrhu jsou tyto barevné varianty. Někteří již zaslali svoje výběry, které máme zaznamenané. Ti kteří mají ještě zájem, mohou se k objednávce připojit.
Ski klub poskytne příspěvek na zakoupení dresu.
Předběžně navržené ceny, které zaplatí členové jsou:
Dres – krátký rukáv 700,-Kč
Kalhoty – krátké     800,-Kč
(střih dámský nebo pánský, i prodloužený)

Grafický návrh dresů: zde

Na dresu bude logo sponzora, ski klubu a nápis SKI KLUB.

Máme k dispozici celou velikostní řadu dresů, které je možné před objednání vyzkoušet.
Termíny pro vyzkoušení dresu jsou:
pondělí 18.11.2013 od 18hod do 19hod
úterý 19.11.2013 od 19hod do 20hod
v kanceláři Plavecké školy Delfín (sportovní hala – vedle kuželny).
V případě nutnosti lze také jiný termín domluvit u pana Zdeňka Štěpánka na telefonu (602 481 441). Materiál zkoušených dresů je jiný než budeme kupovat (koupíme samozřejmě kvalitnější).

V pátek 22.11. se dresy vracejí dodavateli.

Objednávky s upřesněnými velikostmi a počty kusů (i informaci jestli pouze dres nebo i kalhoty) zasílejte prosím na adresu: michal.mirsky@seznam.cz