PRÁCE S MLÁDEŽÍ PŘINÁŠÍ ZÁJEM I ÚSPĚCHY!

Lyžařský pohár Vysočiny pokračoval v sobotu 1. 3. 2014 na sjezdovce Šacberk u Jihlavy a v neděli 2. 3. 2014 na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. I přes nepříznivé podmínky pro lyžování se podařilo v obou dnech odjet kvalitní závody. Pořadatelé sobotního závodu – HB Ski team i nedělního závodu Ski klub Velké Meziříčí připravili pro závodníky skvělé tratě. Na start každého závodu se postavilo cca 250 závodníků.
Velkým posunem naší práce je účast a výsledky závodníků Ski klubu Pelhřimov. V sobotním závodě startovalo 12 závodníků a nedělním 14 závodníků Ski klubu Pelhřimov. Všem za jejich jízdu patří uznání, neboť předvedli skvělé výkony. Především naši závodníci mladších kategorií, kteří se postavili na trať těchto závodů vůbec poprvé, se dobře uvedli. Doufejme, že dobré výsledky pomohou dále zvyšovat jejich motivaci k vítězství.